Biuro rachunkowe
Agencja zatrudnienia
O nas
Oferty pracy
Kontakt
Polityka prywatności
O nas 
Spółka OREVIS posiada ponad 15-letnie doświadczenie w realizacji kontraktów krajowych i zagranicznych w charakterze podwykonawcy. Dotychczas z powodzeniem realizowaliśmy zlecenia w branżach: metalowej, hydraulicznej, związanej z montażem wentylacji i klimatyzacji oraz szeroko rozumianych pracach wykończeniowych.


Bazując na bogatym doświadczeniu zarówno w charakterze Biura Rachunkowego, jak i firmy budowlanej oraz kontaktach biznesowych, które udało nam się przez kilkanaście lat działalności wypracować zdecydowaliśmy się również na rozszerzenie naszej działalności. Tak powstała Agencja Zatrudnienia Orevis, która świadczy dla Państwa usługi w zakresie Pośrednictwa Pracy oraz Agencji Pracy Tymczasowej. Działamy zgodnie z normami prawnymi obowiązującymi w naszym kraju i jesteśmy podmiotem zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 25436.

 

Łączymy przedsiębiorstwa poszukujące odpowiednich pracowników z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Zdajemy sobie sprawę, że pomimo wszechogarniającej automatyzacji, to właśnie umiejętnie dobrany kapitał ludzki nadal w znaczącym stopniu przyczynia się do rozwoju wielu przedsiębiorstw.

 

Dzięki współpracy z przedsiębiorstwami o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim, oferujemy możliwość podjęcia pracy zarówno doświadczonym pracownikom, jak i osobom dopiero wchodzącym na rynek pracy lub chcącym się przekwalifikować.  Dlatego niezależnie od posiadanego doświadczenia, wykształcenia oraz poziomu znajomości języków obcych zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi ofertami pracy.  

 


 
 
Biuro rachunkoweAgencja zatrudnienia